Zoekresultaten voor: ‘pasta rijst 5’
-
Risotto met asperges, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Risotto met groenten, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Mix voor pastasaus, aglio e peperoncino, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Risotto met citroen, 300 g€ 5,95€ 19,83 / kg -
Pasta droogrek€ 16,95 -
Kerstpasta, 'Buon natale', biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Paaspasta, 'Buona Pasqua', 500 gram€ 6,50€ 13,00 / kgBinnenkort beschikbaar -
Meel voor pasta, biologisch, 500 gram€ 3,95€ 7,90 / kg -
Bord diep, emaille, lichtgeel/wit, Ø14 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Bord diep, emaille, grijsgroen/wit, Ø14 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Bord diep, emaille, lichtblauw/bruin, Ø14 cm€ 5,95Niet op voorraad -
Bord diep, emaille, groengrijs/wit, Ø 19 cm€ 5,95 -
Bord diep, emaille, groengrijs/wit, Ø 15 cm€ 4,95 -
Bord diep, emaille, zwart/wit, Ø 15 cm€ 4,95 -
Bord diep, emaille, zwart/wit, Ø 19 cm€ 5,95 -
Karamelpasta, 220 gram€ 6,95€ 31,59 / kg -
Karamelsnoepjes in een houten doosje, 50 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Chocoladetablet, melk, zeezout & karamel, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Cacaopoeder, caramel, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
NieuwPasta schelpen Conchiglioni tricolore, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Inpakpapier, terracotta, rijstkorrel 70 x 250 cm€ 3,25€ 1,30 / mNiet op voorraad -
NieuwGezouten karamels met gingerbreadkruiden, biologisch, 40 gram€ 4,50€ 90,00 / kg -
Bord pasta, emaille, groengrijs/wit, Ø 23 cm€ 6,95