Zoekresultaten voor: ‘vinaigre balsamique figue 250 ml 00020595’
-
Balsamico, vijg, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Balsamico azijn, 8 jaar gerijpt, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Craft limonade, biologisch, vlierbloesem/citroen/lavendel, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Olie-/azijnflesje bol, glas, 250 ml€ 9,95 -
Balsamico azijn, 12 jaar gerijpt, 250 ml€ 27,95€ 111,80 / l -
Craft limonade, biologisch, gember/limoen/munt, 250 ml€ 2,95€ 11,80 / l -
Couscous met groenten, 250 gr.€ 4,95€ 19,80 / kg -
Gemalen koffie, biologisch, Lumaro Colombia, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Gemalen koffie cafeïnevrij, biologisch, Finoro Peru, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Koffiebonen, Dorico Brazilië, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Koffiebonen, biologisch, Lumaro Colombia, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Gemalen koffie, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kgNiet op voorraad -
Pasta hartjes, biologisch, 250 gr€ 4,95€ 19,80 / kg -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Pasta, linguine met citroen en peper, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Pasta, linguine met knoflook en basilicum, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Honing, rozemarijn, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Honing, amandel, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Inpakpapier, veldbloemen, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Farfalle, cinque sapori, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Inpakpapier met hartjes, kraft, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Pasta, linguine met inktvisinkt, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg