Zoekresultaten voor: ‘catalog category view s kerst id 140’
-
Citroenzuur, 500 gr€ 8,95€ 17,90 / kg -
Dokterskoffertje met houten accessoires€ 19,95 -
Bolgamand/ boodschappentas van savannegras€ 39,95 -
Apothekerspot, glas, Ø 7 x 14,5 cm€ 5,95 -
Kaartenhouder met knijper€ 2,50 -
Speelgoedwagen, papercord, metaal, rubberhout€ 69,95 -
Kaarsjes smal, terra, 17 cm, 10 stuks€ 6,95 -
Speelgoedmand opberghuis, papercord, metaal, rubberhout€ 34,95 -
Rugzak, bio-katoen, bosgroen€ 29,95 -
Vaasje van glas, kandelaar, 15 cm€ 4,95 -
Huishoudzeep citroen, 90 g€ 3,95€ 43,89 / kg -
Vloeibaar wasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Dinerkaars, mosgroen, 18 cm€ 0,79 -
Dinerkaars, lichtblauw, 27 cm€ 1,10 -
Bolgamand/ boodschappentas van savannegras, rond€ 34,95 -
Duimpiano, 8 tonen, fsc hout en metaal€ 19,95 -
%Kaart, World Animal Protection, vogels op rijtje takkenVoor € 1,47 Van € 2,95 -
Dinerkaars, zandkleur, 27 cm€ 1,10 -
Bijenwas, korrels, 300 gram€ 14,95€ 49,83 / kg -
Emmer, zink, offwhite, 10 L€ 11,95 -
Bordenhanger, 23 tot 28 cm€ 4,95 -
Kaarsjes, bijenwas€ 4,95 -
Bord, acaciahout, 19 x 10 cm€ 4,95 -
Houten bord, acacia, Ø 35 cm€ 19,95