Zoekresultaten voor: ‘gedroogde rozenbottel bio vermoeidheid’
-
Kersenpitkussentje voor de nek, GOTS bio-katoen, 35 x 35 cm€ 23,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, roestbruin, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Kiemgroente, biologisch, broccolikers, 25 g€ 3,25€ 130,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Velours kussen, bio-katoen, mosgroen, rond€ 22,95 -
Poppendeken, bio-katoen, celadon€ 12,50 -
Wintermelange, kruidenmelange, zakje, biologisch, 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Koekkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Meel voor pasta, biologisch, 500 gram€ 3,95€ 7,90 / kg -
Chocolade lepel voor chocolademelk, puur, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Laptophoes, GOTS bio-katoen, lentebloem, 13 inch€ 17,95 -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, kiezel, Ø210 cm€ 49,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, roestbruin, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Chocolade voor chocolademelk, biologisch, 100% cacao, pastilles, 200 gram€ 8,95€ 44,75 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Geveltje koekjes, biologisch, gember/citroen, 140 gram€ 4,95€ 35,36 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Frisdrank, biologisch, citroen, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Velours kussen, bio-katoen, donkerbruin, rond, Ø 40 cm€ 22,95 -
Velours kussen, bio-katoen, celadon, rond€ 22,95 -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Olijfolie extra vierge, met citroen, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Velours kussen, bio-katoen, ecru, rond, Ø 40 cm€ 22,95