Zoekresultaten voor: ‘tandenborstel bio’
-
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Frisdrank, biologisch, bloedsinaasappel, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Velours kussen, bio-katoen, blauw, rond, Ø 40 cm€ 22,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 300 cm€ 49,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 180 cm€ 34,95 -
Pennenhouder, GOTS bio-katoen, rood fruit€ 5,95 -
Golden Chai, biologisch, kruidenmelange, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, tijm, Ø210CM€ 49,95 -
Granaatappel & framboos, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, Ø180 cm€ 46,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, lentebloem, 145 x 350 cm€ 54,95 -
Gingerbreadkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Frisdrank, biologisch, mandarijn, 275 ml€ 2,95€ 10,73 / l -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, lentebloem, 145 x 180 cm€ 34,95 -
Salsa di pomodoro, parmigiano, 250 g, biologisch€ 4,95€ 19,80 / kg -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, seina, Ø210 cm€ 49,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, mosgroen, Ø 180 cm€ 39,95 -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Pennenhouder, GOTS bio-katoen, lentebloemen€ 5,95 -
Munt & honing, biologisch, groene thee, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 225,00 / kg -
Tafelkleed extra lang, GOTS bio-katoen, amandelbruin, 145 x 350 cm€ 49,95 -
Salsa di pomodoro, arrabbiata, 250 g, biologisch€ 4,95€ 19,80 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, amandelbruin, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, amandelbruin, Ø180 cm€ 39,95