Zoekresultaten voor: ‘katoen saliegroen 50 x 100 cm’
-
NieuwMix voor stoofpotjes, biologisch, 50 gram€ 6,95€ 139,00 / kg -
NieuwVelours kussen, bio-katoen, roze, geborduurd, 50 x 30 cm€ 29,95 -
NieuwVelours kussen, bio-katoen, blauw, geborduurd, 50 x 30 cm€ 29,95 -
NieuwTafelloper, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 50 x 145 cm€ 14,95 -
NieuwKinderschort, bosvondsten, GOTS biokatoen€ 8,95 -
NieuwDIY kerstbomen 3D, hout, set van 3€ 15,95 -
Onderhoudsolie voor hout, biologisch, pompflesje, 100 ml€ 8,95€ 89,50 / l -
Theedoek, bio-katoen, citroenen€ 4,95 -
Schort, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 14,95 -
Keukenschort, bio-katoen, citroenen€ 14,95 -
Fles met glas, recycled glas€ 10,95 -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, zakje 50 gram€ 5,95€ 119,00 / kg -
Frisse citrus, melange voor ijsthee, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Gastenzeepje, katoen, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Zeep, katoen, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Mix voor pastasaus, tomaat en basilicum, 100 g€ 4,50€ 45,00 / kg -
Gequilte tas, recycled katoen, zomerstreep, 46 x 37 x 16 cm€ 19,95 -
Mix voor Aïoli, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Canvas tas, Dille & Kamille, gerecycled katoen, limited edition, klein, 30 x 36 x 10 cm€ 3,50 -
Hummus mix, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, blik, 50 gram€ 8,95€ 179,00 / kg -
Ochtendmelange, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Schaal peer, steengoed, 20.5 X 13 X 5 cm€ 11,95 -
Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kg