Zoekresultaten voor: ‘dille en kamille bio katoen tas schep’
-
Servet, GOTS bio-katoen, sienna, 40 x 40 cm€ 2,95 -
Servet, GOTS bio-katoen, zand, 40 x 40 cm€ 2,95 -
Servet, GOTS bio-katoen, blauw, 40 x 40 cm€ 2,95 -
Kinderovenwant, katoen, groente en fruit€ 3,95 -
Servet, GOTS bio-katoen, groen, 40 x 40 cm€ 2,95 -
Pasta hartjes, biologisch, 250 gr€ 4,95€ 19,80 / kg -
Pumpkin spice mix, biologisch, 35 gram€ 4,95€ 141,43 / kg -
Bloemzaden, biologisch, klaproos, 0.5 gr, 0.5 g€ 2,25€ 4.500,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Munt & honing, biologisch, groene thee, zakje 50 gram€ 4,95€ 99,00 / kg -
Bakmix voor havermoutkoekjes, biologisch, 400 gr€ 5,95€ 14,88 / kg -
Pesto alla genovese, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Blauwe bes en kokos, Witte thee, 50 g€ 5,95€ 119,00 / kg -
Pasta geveltjes, biologisch, 250 gram€ 4,95€ 19,80 / kg -
Dweil, katoen, wit/olijfgroen gestreept, 60 X 60 cm€ 6,95 -
Paprikapoeder mild, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kg -
Pesto al limone, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Bakmix voor tapasbrood, biologisch, 360 gram€ 7,95€ 22,08 / kg -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Bloemzaden, biologisch, zonnebloem, 2.5 g€ 2,25€ 900,00 / kg -
Korenbloem, biologisch, 10 gram€ 6,95€ 695,00 / kg -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, zakje 70 gram€ 5,95€ 85,00 / kg -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Kipkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg