Zoekresultaten voor: ‘dille en kamille bio katoen tas schep’
-
Aardbei hibiscus, biologisch, fruitmelange, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Kerriepoeder mild, biologisch, 50 g€ 3,95€ 79,00 / kg -
Kweekset theekruiden, biologisch, set van 3 potjes€ 17,95 -
Kurkuma/geelwortel, biologisch, 40 g€ 3,50€ 87,50 / kg -
Bloemzaden, biologisch, Cosmea, 0.5 g€ 2,25€ 4.500,00 / kg -
Web OnlyHondenbot van textiel, recycled katoen, gestreept€ 7,95 -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, blik, 65 gram€ 8,95€ 137,69 / kg -
Oregano, biologisch, 15 g€ 2,95€ 196,67 / kg -
Knuffeldoekje, GOTS katoen, gebreid, beertje€ 14,95 -
Bakmix voor cakejes, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Peperkorrels zwart, biologisch, 55 g€ 4,50€ 81,82 / kg -
Uienchutney, biologisch, 260 gram€ 7,95€ 30,58 / kg -
Nieuw Web OnlyKussen voor hondenmand, groot, recycled katoen, gestreept, 80 x 60 cm€ 39,95 -
Sinaasappel gember, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Mexicaanse kruiden, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Basilicum, biologisch, 25 g€ 2,50€ 100,00 / kg -
Kruidenzaden, biologisch, basilicum, 0.5 g€ 2,25€ 4.500,00 / kg -
Bloemzaden, biologisch, Siererwt Lathyrus, 2 g€ 2,25€ 1.125,00 / kg -
Groentezaden, biologisch, courgette, 2.5 g€ 2,25€ 900,00 / kg -
Tzatziki mix, biologisch, blikje, 25 g€ 4,95€ 198,00 / kg -
Gehaktkruiden, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Honing, oranjebloesem, biologisch, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Laurierblaadjes, biologisch, 3 g€ 2,50€ 833,33 / kg