Zoekresultaten voor: ‘gedroogde rozenbottel bio vermoeidheid’
-
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, lentebloem, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Tafelkleed extra lang, GOTS bio-katoen, grijs, 145 x 350 cm€ 49,95 -
Salsa di pomodoro, basilico, 500 g, biologisch€ 7,95€ 15,90 / kg -
%Etui, GOTS bio-katoen, citroenen, 20 x 9 x 7 cmVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Etui, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95Niet op voorraad -
Laptophoes, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 13 inch€ 17,95Niet op voorraad -
%Tas, bio-katoen, silhouet bladerenVoor € 4,97 Van € 9,95Niet op voorraad -
Stoelkussen, bio-katoen, okerkleurige streep, 40 x 40 cm€ 11,95Niet op voorraad -
Zitmatras, bio-katoen, groen gestreept, 50 x 50 cm€ 19,95Niet op voorraad -
Stoelkussen, bio-katoen, groen gestreept, 40 x40 cm€ 11,95Niet op voorraad -
Zitmatras, bio-katoen, okerkleurige streep, 50 x 50 cm€ 19,95Niet op voorraad -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, geborduurd, madelief, Ø180 cm€ 52,95Niet op voorraad -
NieuwVelours kussen, bio-katoen, roze, geborduurd, 50 x 30 cm€ 29,95 -
NieuwVelours kussen, bio-katoen, blauw, geborduurd, 50 x 30 cm€ 29,95 -
NieuwTafelloper, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 50 x 145 cm€ 14,95 -
NieuwGebreid plaid, GOTS bio-katoen, kiezel, 170 x 130 cm€ 59,95 -
NieuwGebreid plaid, GOTS bio-katoen, roze, 170 x 130 cm€ 59,95 -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Kinderovenwant, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 3,95 -
Siroop, vlierbloesem, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Servet, GOTS bio-katoen, rood fruit, 40 x 40 cm€ 3,50 -
Chocolade lepel voor chocolademelk, creamy caramel, biologisch, 30 gram€ 2,95€ 98,33 / kg -
Siroop, rabarber, biologisch, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l