Zoekresultaten voor: ‘katoen saliegroen 50 x 100 cm’
-
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 23 cm€ 11,95 -
Ikebana schaal, porselein, licht groen, Ø10 cm€ 4,95 -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 7 cm€ 2,95 -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 17,5 cm€ 6,95 -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 15,5 cm€ 4,95 -
Waxinelichthouder, gerecycled glas, groen, Ø7 cm€ 6,95 -
Laptophoes, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 16 inch€ 19,95Niet op voorraad -
Glas taps, gerecycled glas, groen€ 3,50Niet op voorraad -
%Pennenhouder, GOTS bio-katoen, citroenenVoor € 2,97 Van € 5,95Niet op voorraad -
%Dinerkaars gedraaid, celadon groen, 29 cm, set van 2Voor € 2,97 Van € 5,95Niet op voorraad -
Onderzetters naturel, zeegras, groen, set van 4, Ø11 cm€ 5,95Niet op voorraad -
%Bloempot, aardewerk, grijsgroen met palmbladmotief, Ø 14 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
%Kerststickers, kerstgroen, 36 stickersVoor € 0,97 Van € 1,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwKerstbal, katoenmaché, gans en muis, lichtgroen, Ø7 cm€ 5,95 -
Dinerkaars, donkergroen, 27 cm€ 1,10 -
Dinerkaars, donkergroen, 18 cm€ 0,79 -
Servet, GOTS bio-katoen, donkergroen, 40 x 40 cm€ 2,95 -
Kiemgroente, biologisch, tuinkers, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Wasparfum, citroenverbena, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / l -
Wasparfum, lavendel, 50 ml€ 19,95€ 399,00 / l -
Kiemgroente, biologisch, alfalfa, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Inmaakpot glad met deksel, mini, 50 ml€ 1,25 -
Kiemgroente, biologisch, mosterdkers, 50 g€ 3,25€ 65,00 / kg -
Plantenstekers, 9 x 1 cm, 5 stuks€ 4,95