Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten warme koude dranken frambozen tijmwhisky’
-
Koffiekan + filter, 600 ml, glas en rvs€ 34,95 -
Koffiefilter herbruikbaar, RVS, 2-4 kopjes€ 7,95 -
Munt & honing, biologisch, groene thee, zakje 50 gram€ 4,95€ 99,00 / kg -
Schenkkan koffie, roestvrij staal, 600 ml€ 14,95 -
Blauwe bes en kokos, Witte thee, 50 g€ 5,95€ 119,00 / kg -
Koffiefilter herbruikbaar, RVS, 4-6 kopjes€ 9,95 -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Aardbei hibiscus, biologisch, fruitmelange, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Kandijsticks, bruin€ 3,95€ 89,77 / kg -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, zakje 70 gram€ 5,95€ 85,00 / kg -
Rabarber & rozenbottel, Fruitmelange, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Kamille en roos, kruidenmelange, biologisch, 20 gram€ 6,95€ 347,50 / kg -
Lapsang Souchon, Zwarte thee, 75 g€ 4,25€ 56,67 / kg -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, blik, 65 gram€ 8,95€ 137,69 / kg -
Sinaasappel gember, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Peer & gember, fruitmelange, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Kweekset theekruiden, biologisch, set van 3 potjes€ 17,95 -
Munt & honing, biologisch, groene thee, blik, 50 gram€ 7,95€ 159,00 / kg -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, blik, 75 gram€ 8,95€ 119,33 / kg -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, blik, 70 gram€ 8,95€ 127,86 / kg -
Peer & gember, fruitmelange, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Golden Chai, biologisch, kruidenmelange, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Cacaopoeder, hazelnoot, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Thee, granaatappel/munt kruidenmelange, 65 g€ 4,50€ 69,23 / kg