Zoekresultaten voor: ‘vinaigre balsamique figue 250 ml 00020595’
-
Inpakpapier, klavers en lieveheersbeestje, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Inpakpapier, bloembed, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Inpakpapier, kraft, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Koffiebonen, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Geurspray, fris linnen, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Geurspray, sinaasappel en bamboe, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Arganolie, biologisch, 80 ml€ 19,95€ 249,38 / l -
Geurspray, vijg en rabarber, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Geurspray, bergamot en ceder, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Geurspray, fresia en musk, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Inpakpapier, dieren, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Inpakpapier met vogels, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
%Inpakpapier, decoratief, 70 x 250 cm,Voor € 1,47 Van € 2,95€ 0,59 / l -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, kiezel, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, sienna, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, olijfgroen, 145 x 250 cm€ 37,95 -
%Inpakpapier, kerstgroen, 70 x 250 cmVoor € 1,47 Van € 2,95€ 0,59 / lBinnenkort beschikbaar -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, roestbruin, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Inpakpapier, Sinterklaas, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, okergeel, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, blauw, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, zand, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, violet, 145 x 250 cm€ 37,95