Zoekresultaten voor: ‘dille en kamille bio katoen tas scho’
-
Pai Mu Tan, witte thee, biologisch, 35 g€ 4,50€ 128,57 / kg -
Mango & citroengras, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Vadouvan, biologisch, blikje, 45 g€ 4,95€ 110,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, met peperoncino, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Hummus mix, biologisch, blikje, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Kruidnagel heel, biologisch, 30 g€ 3,95€ 131,67 / kg -
Artisjokkencrème, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Citroengras & verveine, Groene thee, biologisch, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kg -
Zoethout, stukjes, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Long Jing, groene thee, biologisch, 65 g€ 6,50€ 100,00 / kg -
Bakpoeder, biologisch, busje, 130 gram€ 4,25€ 32,69 / kg -
Zoethoutstokjes, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Ochtendmelange, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Zadenmengsel, biologisch, vlinders, 3 g€ 3,25€ 1.083,33 / kg -
Wintermelange, kruidenmelange, biologisch, blik 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Venkelzaad heel, biologisch, 30 g€ 2,95€ 98,33 / kg -
Kruidenzaden, biologisch, bieslook, 0.25 g, 0.25 g€ 2,25€ 9.000,00 / kg -
Citroengras, biologisch, 40, g€ 4,95€ 123,75 / kg -
Groentezaden, biologisch, wortel, 2 g€ 2,25€ 1.125,00 / kg -
Provençaalse kruiden, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kg -
Balsamicoazijn, gember en citroen, biologisch, 250 ml€ 9,95€ 39,80 / kg -
Groentezaden, biologisch, rode bietjes, 1 g€ 2,25€ 2.250,00 / kg -
Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf€ 10,95€ 547,50 / kg -
Kruidenboter mix, biologisch, blikje, 20 g€ 4,95€ 247,50 / kgNiet op voorraad