Zoekresultaten voor: ‘dille en kamille bio katoen tas scho’
-
Bakmix voor speculaas, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kgNiet op voorraad -
NieuwTafelkleed, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 145 x 250 cm€ 54,95 -
NieuwTafelkleed, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 145 x 300 cm€ 59,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 300 cm€ 49,95 -
NieuwTafelkleed, GOTS bio-katoen, wijnrood, geborduurde takjes, 145 x 350 cm€ 64,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 350 cm€ 54,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 250 cm€ 44,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, Ø180 cm€ 46,95 -
NieuwTafelkleed, recycled katoen, kersttakjes, 145 x 180 cm€ 34,95 -
Geurzakje, katoen€ 3,50€ 350,00 / g -
Keukentouw, rood/wit€ 4,95€ 0,05 / l -
Servet, GOTS bio-katoen, olijfgroen, 40 x 40 cm€ 2,95 -
Servet, GOTS bio-katoen, lentebloem, 40 x 40 cm€ 3,50 -
Keukentouw, zwart/wit€ 4,95€ 0,05 / l -
Plaid, wol/katoen, off white, 127 x 178 cm€ 69,95 -
Servet, GOTS bio-katoen, antraciet, 40 x 40 cm€ 2,95 -
Bakmix voor bananenbrood, biologisch, 469 gram€ 5,95€ 12,69 / kg -
Bakmix voor wortelcake, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Appeltaartkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Bakmix appeltaart, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
IJsthee, biologisch, groene thee, appel/vlierbloesem 75 gr€ 4,95€ 66,00 / kg -
Speculaaskruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Olijfolie extra vierge, met mediterrane kruiden, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
%Mix voor Limoncello spritz, biologisch, 8,7 gramVoor € 4,97 Van € 9,95€ 571,26 / kg