Zoekresultaten voor: ‘tafelkleed bio katoen olijf groen gemeleerd 140 x 180 cm ORDER BY 1-- vhjb’
-
Velours kussen, bio-katoen, dahlia, 50 x 50 cm€ 34,95 -
Velours kussen, bio-katoen, dahlia's, 50 x 30 cm€ 29,95 -
Poffertjespan, gietijzer, groen€ 44,95 -
Kinderovenwant, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 3,95 -
Taartplateau, steengoed, wilde bloemen, Ø 25 cm x 9,5 cm€ 32,95 -
Etui, GOTS bio-katoen, rood fruit, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95 -
Theepot met bamboe deksel, glas, 1.6 l€ 24,95 -
Taart-/ quichevorm, porselein, Ø 22 cm€ 12,95 -
Stoelkussen, bio-katoen, amandelbruin, Ø40 cm€ 12,95 -
Kaasmesjes 'Gent', rvs en esdoornhout, set van 3€ 29,95 -
Bakmix voor speculaascake, 350 gram€ 7,95€ 22,71 / kg -
Dessertvork 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Stoofpot, gietijzer, groen, Ø 28 cm€ 99,95 -
Kinderschort, katoen, groente en fruit€ 8,95 -
Linnenwater, katoen, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Etui, GOTS bio-katoen, lentebloem, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95 -
Knuffel muis, GOTS katoen, gebreid€ 24,95 -
Stoofpot, gietijzer, groen, Ø 24 cm€ 79,95 -
Stoofpan, gietijzer, groen, Ø 30 cm€ 99,95 -
Stoelkussen, bio-katoen, okerkleurige streep, 40 x 40 cm€ 11,95 -
Chocolade kerststerren, 8 stuks, ca. 130 gram€ 6,95€ 53,46 / kg -
Vaas, ribbels, groen glas, 12 cm€ 13,95 -
Bloempot, aardewerk, zachtgroen, Ø 24 cm€ 12,95 -
Knuffel olifant, GOTS katoen, gebreid€ 24,95