Zoekresultaten voor: ‘Cadeaupapier groen 50 x 300 cm’
-
%Bloempot, aardewerk, grijsgroen met palmbladmotief, Ø 14 cmVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
NieuwKerstbal, katoenmaché, gans en muis, lichtgroen, Ø7 cm€ 5,95 -
Dinerkaars, donkergroen, 27 cm€ 1,10 -
Dinerkaars, donkergroen, 18 cm€ 0,79 -
Servethouder, zeegras, geel, 17 cm x 17 cm€ 9,95 -
Plantenstekers, 9 x 1 cm, 5 stuks€ 4,95 -
Uitlekbakje voor theezakje, steengoed, donkergroen, Ø9 X 3 cm€ 4,95 -
%Kersthanger ster, katoen maché, groen, 7,5 cmVoor € 2,97 Van € 5,95Niet op voorraad -
Koekblik, tin, luchtdicht, veldbloemen, Ø 20 x 8 cm€ 7,95 -
Kiemschaaltje, glas, Ø 13,5 cm€ 9,95 -
Schort, GOTS bio-katoen, veldbloemen€ 14,95 -
Glas 'Line, lila, 29 cl€ 2,25 -
Hoog glas, rood fruit, 400 ml€ 3,95 -
Lepelhouder, porselein€ 9,95 -
Sojasaus Tomasu, 200 ml€ 24,95€ 124,75 / l -
Vanille-extract biologisch, bourbon vanille, 60 ml€ 12,95€ 215,83 / l -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, zakje 65 gram€ 5,95€ 91,54 / kg -
Massageroller, voeten, beukenhout€ 16,95 -
Etiketten, groene rand, zelfklevend, groot en klein€ 1,95 -
Potje met regenboog siernetel€ 3,25 -
Bakmix voor scones, biologisch, 400 gram€ 5,50€ 13,75 / kg -
Oliekan, roestvrij staal, 400 ml€ 14,95 -
Kaasmesjes 'Gent', rvs en esdoornhout, set van 3€ 29,95 -
Lemon curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg