Zoekresultaten voor: ‘Cadeaupapier groen 50 x 300 cm’
-
Kaasdipper, vijgen & dadel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Servetten, papier, winteraccessoires, 33 x33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Maatbeker, glas, 500 ml€ 11,95 -
Rozenwater, 100,ml€ 4,95€ 49,50 / l -
Blokfluit, fsc hout, 30 cm€ 6,95 -
Nougat speculaaskruiden, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Dunschiller, Nogent, beukenhouten handvat€ 5,95 -
Plaid, wol/katoen, off white, 127 x 178 cm€ 69,95 -
Chocoladetablet, melk, pecan cookie, 45 g€ 2,95€ 65,56 / kg -
Servetten, papier, veldbloemen, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
Lippenbalsem, neutraal, 15 ml€ 5,95€ 396,67 / l -
Matcha klopper, bamboe, Ø6 cm€ 14,95 -
Theesprankel, rosé, 0,75 liter€ 12,95€ 17,27 / l -
Servetten, papier, bosje bloemen, 33 x 33 cm, 20 stuks€ 3,50 -
Bloemenzaden, plukboeket, pastel, 3 g€ 3,25€ 1.083,33 / kg -
Pasta, linguine met inktvisinkt, 250 gram€ 5,50€ 22,00 / kg -
Nougat amandel, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Vaasje, steengoed, handbeschilderd, viool, druifje en madelief, Ø6, x 12,5 cm€ 11,95 -
Olijfolie extra vierge, met peperoncino, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Bakpoeder, biologisch, busje, 130 gram€ 4,25€ 32,69 / kg -
Balsamico azijn, 8 jaar gerijpt, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Artisjokkencrème, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Chocoladetablet, melk, framboos & macaron, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg