Zoekresultaten voor: ‘laissez vous inspirer creer avec dille emballage cadeau pour carte cadeau numerique’
-
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
%Toilettas middel, biologisch katoen, grijsblauw 20 x 12 x 9 cmVoor € 6,47 Van € 12,95 -
Truffelolie, extra vierge olijfolie, 100ml€ 10,95€ 109,50 / l -
Ovenwant, bio-katoen, nachtblauw gemêleerd€ 4,95 -
Pepermolen zwart, 14 cm€ 26,95 -
Insectenkast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Theeglas met filter en deksel/uitlekschaaltje, hittebestendig glas en rvs, 550 ml€ 10,95 -
Balsamico azijn, 12 jaar gerijpt, 250 ml€ 27,95€ 111,80 / l -
Aardbeien in melkchocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Potje met Aloë vera€ 3,25 -
Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Oestermes, rubberhout/roestvrijstaal€ 14,95 -
De snelle bakplaat, Rukmini Iyer€ 25,99 -
Mini keukengerei-setje€ 6,95 -
Truffelcrème, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg -
Inpakpapier, takjes met blad, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Bakmix voor bierbrood, biologisch, 400 gram€ 7,95€ 19,88 / kg -
Potje met zonnebloemen€ 3,25 -
Inpakpapier, takjes, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Mix voor vinaigrette, Italiaanse kruiden 6g€ 8,95€ 1.491,67 / kg -
Inpakpapier, bessen 70 x 250 cm€ 3,25€ 1,30 / l -
Champagneglas 'Crystal'€ 8,95 -
Truffelschaaf, verstelbaar, roestvrij staal€ 16,95 -
Zout Guérande, truffel, 60 gram€ 9,95€ 165,83 / kg