Zoekresultaten voor: ‘shop c 313 a 7934 limonadesiroop lavendel zakje 32 ml’
-
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Aardbei hibiscus, biologisch, fruitmelange, zakje 75 gram€ 5,95€ 79,33 / kg -
Sinaasappel gember, biologisch, zwarte thee, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Peer & gember, fruitmelange, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kg -
Peer en gember, fruitmelange, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 195,65 / kg -
Granaatappel & framboos, biologisch, groene thee, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kgNiet op voorraad -
Theefilterzakjes, papier, 50 stuks€ 4,95 -
Uitlekbakje voor theezakjes, porselein€ 2,50 -
Taartplateau, porselein, Ø 32,5 cm€ 24,95 -
Geurolie, lavendel, biologisch, etherische olie, 10 ml€ 7,95€ 795,00 / l -
Cadeauzakje, bio-katoen, veldbloemen, 24 x 29 cm€ 3,50 -
Mandje, rechthoekig, palmblad, klein€ 8,95 -
Stoffen pop, blauw jurkje, 32 cm€ 24,95 -
Mand met handvat, dadelblad, groot€ 19,95Niet op voorraad -
Cadeauzakje, bio-katoen, veldbloemen, 19 x 22 cm€ 2,95Niet op voorraad -
Gedroogde lavendel, 100 gram€ 6,95€ 69,50 / kg -
Ontspanning, biologisch, kruidenmelange, zakje 65 gram€ 5,95€ 91,54 / kg -
Appel & kaneel, biologisch, rooibos, 15 theebuiltjes€ 4,50€ 200,00 / kg -
Sinaasappel & chai, biologisch, rooibos, 15 theebuiltjes€ 4,95€ 247,50 / kg -
Wierookstokjes, lavendel, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
%Cadeauzakje, GOTS bio-katoen, kerstgroen, 14 x 15 cmVoor € 1,25 Van € 2,50Niet op voorraad -
%Cadeauzakje, GOTS bio-katoen, kerstgroen, 24 x 29 cmVoor € 1,75 Van € 3,50Binnenkort beschikbaar -
%Cadeauzakje, GOTS bio-katoen, winterbos, 27 x 37 cmVoor € 1,97 Van € 3,95Binnenkort beschikbaar -
%Cadeauzakje, GOTS bio-katoen, winterbos, 19 x 22 cmVoor € 1,47 Van € 2,95Binnenkort beschikbaar