Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Afdruiprek, rubberhout, klein€ 22,95 -
Brandnetel, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Kers cranberry, Fruitmelange, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Beugelfles 'Lock-eat', 0,5 liter€ 8,95 -
Pepermunt, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Botermesje 'Gent', rvs en esdoornhout€ 6,95 -
Kan met bamboe deksel, glas, 1,25 liter€ 12,95 -
Theepot, steengoed, strooitakje, 1,5 liter€ 32,95 -
Karaf met kurk, glas, 0,5 L€ 8,95 -
Goudsbloem, biologisch, 15 g€ 5,50€ 366,67 / kg -
Darjeeling, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 5,95€ 79,33 / kg -
Percolator, 9 kops, aluminium, rvs€ 54,95 -
Echinacea , biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Lindebloesem, biologisch, 25 g€ 5,50€ 220,00 / kg -
Verfrissend, Kruidenmelange, biologisch, 65 g€ 4,50€ 69,23 / kg -
Pai Mu Tan, witte thee, biologisch, 35 g€ 4,50€ 128,57 / kg -
Bakparels, 300 g€ 12,95€ 43,17 / kg -
Beugelpot, glas, rond, 0,2 l€ 4,25 -
Mango & citroengras, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Karaf, groen gerecycled glas, 0,8 liter€ 7,95 -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
Kan, porselein, 1,1 liter€ 14,95 -
Zoethout, stukjes, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Kan, gerecycled glas, handgeblazen, 1,5 l€ 26,95