Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Inmaakpot, glad, deksel apart verkrijgbaar, 230 ml€ 1,50 -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, violet, Ø 180 cm€ 39,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Bakmix voor scones, biologisch, 400 gram€ 5,50€ 13,75 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, roestbruin, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Maatlepel voor één pot thee of 3 tot 4 kopjes, roestvrij staal€ 4,95 -
Kaasmesjes 'Gent', rvs en esdoornhout, set van 3€ 29,95 -
Schaal reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 13.5 cm€ 8,95 -
Houten bord, acacia, Ø 20 cm€ 8,95 -
Schaal 'Cameo', porselein, Ø 12,5 cm€ 3,95 -
Schaal, reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 7,5 cm€ 3,50 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, okergeel, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Maatbeker Pyrex, glas, 250 ml€ 9,95 -
Tafelkleedhanger vlinder, metaal€ 3,50 -
Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Dessertvork 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Olie- of azijnfles met facetten, gerecycled glas, 500 ml€ 7,95 -
Bord diep reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 22 cm€ 14,95 -
Lemon curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Grote kan, porselein, 2,5 liter€ 21,95 -
Beugelpot, glas, 1.4 l€ 8,95 -
Verveine, biologisch, 15 g€ 4,50€ 300,00 / kg -
Vershoud/ovenschaal met deksel, hittebestendig glas, 2,5 liter€ 17,95 -
Tafelkleedhanger, metaal, peer€ 3,50