Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Bord diep reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 22 cm€ 14,95 -
Theezeefje met greepjes, rvs€ 6,95 -
Griekse bergthee, biologisch, 15 g€ 4,95€ 330,00 / kg -
Olie- of azijnfles met facetten, gerecycled glas, 500 ml€ 7,95 -
kom, organisch, porselein, wit, Ø 12 cm€ 7,95 -
Verveine, biologisch, 15 g€ 4,50€ 300,00 / kg -
Schaal reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 13.5 cm€ 8,95 -
Tafelkleedhanger vlinder, metaal€ 3,50 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, zand, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleedhanger, metaal, peer€ 3,50 -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Beugelpot, glas, 1.4 l€ 8,95 -
Hibiscus, biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, kiezel, Ø210 cm€ 49,95 -
Taartplateau, steengoed, strooitakje, Ø 27 cm€ 32,95 -
Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal€ 2,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, blauw, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Afdruiprek, rubberhout, klein€ 22,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, sienna, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Karaf, glas, roodfruit, 1,2 liter€ 9,95 -
Mango & citroengras, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Schaal, porselein, Ø 20,5 cm€ 12,95 -
Maatbeker, glas, 500 ml€ 11,95