Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten inmaken inmaken slimme tips voor het lekkerste resultaat’
-
Beugelpot, glas, vierkant, 2 l€ 7,50 -
%Mix voor Limoncello spritz, biologisch, 8,7 gramVoor € 4,97 Van € 9,95€ 571,26 / kg -
Pollepel, beukenhout, 24,5 cm€ 0,95Niet op voorraad -
Beugelpot, glas, vierkant, 1 l€ 5,50 -
Pollepel, beukenhout, 30,5 cm€ 1,50 -
Beugelpot, glas, vierkant, 0,5 l€ 4,50 -
Beugelpot, glas, rond, 4 l€ 11,95 -
Beugelpot, glas, vierkant, 0,75 l€ 4,95 -
Confiture, zwarte kers/vanille, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Citruspers, beukenhout€ 4,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 250 cm€ 44,95 -
Confiture, zwarte kers/vanille, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 300 cm€ 49,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, 145 x 180 cm€ 34,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, rood fruit, Ø180 cm€ 46,95 -
Wasmand laag, wilgenteen, groot€ 39,95 -
Kandelaar, porselein, lichtgroen, laag€ 4,95 -
Kandelaar, porselein, wit gespikkeld, laag€ 4,95 -
Bordje, porselein, Ø 9,5 cm€ 1,95 -
Badzout, lekker slapen, 400 gram€ 12,95€ 32,38 / kg -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50 -
Hand citruspers, zink€ 9,95 -
Beugelpot, glas, 1,5 l€ 6,50 -
Serveerschaal voor dips, reactief glazuur, groen€ 24,95