Zoekresultaten voor: ‘laissez vous inspirer creer avec dille emballage cadeau pour carte cadeau numerique’
-
Cantuccini tradizionale, 180 gram€ 6,50€ 36,11 / kg -
Inpakpapier met kruiden, kraft, 70 x 250 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Mix voor vinaigrette, framboos en moestuinkruiden€ 8,95€ 2.418,92 / kg -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, kersttakjes, 14 x 15 cm€ 2,50Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, bosvondsten, 27 x 37 cm€ 3,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, bosvondsten, 19 x 22 cm€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
NieuwCadeauzakje, recycled katoen, kersttakjes, 24 x 29 cm€ 2,95Binnenkort beschikbaar -
%Face mist, 100 mlVoor € 3,97 Van € 7,95€ 39,70 / lNiet op voorraad -
%Decanteerkaraf, kristalglasVoor € 14,97 Van € 29,95Niet op voorraad -
%Schort, bio-katoen, wit met zwarte geveltjesVoor € 7,47 Van € 14,95Niet op voorraad -
%Haarmasker, amandel & bergamot, 300 mlVoor € 7,47 Van € 14,95€ 24,90 / lNiet op voorraad -
Snij-/pizzaplank, rubberhout, Ø 33 cm€ 14,95 -
Pistache crème, 180 gram€ 8,95€ 49,72 / kg -
Handmixer, roestvrij staal€ 19,95 -
Vijzel, zwart graniet, Ø 17 cm€ 34,95 -
Caketester, roestvrij staal€ 2,95 -
NieuwOpvouwbare tas, Dille & Kamille, biologisch katoen, 38 x 38 cm€ 3,50 -
Mix voor vinaigrette, Spaanse peper & sinaasappel, 7 g€ 8,95€ 1.278,57 / kg -
Cadeaupakket 'Thee'€ 17,95 -
Mosterd, dille, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Cadeaupakket 'appeltaart'€ 13,95 -
Cadeaupakket 'Borrel'€ 21,95 -
Schaaltje hartje, porselein€ 1,95 -
Theedoek, bio-katoen, citroenen€ 4,95