Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten inmaken inmaken slimme tips voor het lekkerste resultaat’
-
Serveerschaal voor dips, reactief glazuur, groen€ 24,95 -
Bloemen- en kruidendroger€ 14,95 -
Keukentouw, rood/wit€ 4,95€ 0,05 / l -
Beker met oortje 'Quattro Stagioni', inhoud 0,4 l€ 5,50 -
Keukentouw, zwart/wit€ 4,95€ 0,05 / l -
Rasp extra scherp, fijn, roestvrij staal€ 11,95Niet op voorraad -
Geurbalsem, lekker slapen, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Pesto alla genovese, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Pesto alla genovese, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Kaasdipper, kweepeer, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Olijventapenade, biologisch, 130 g€ 6,50€ 50,00 / kg -
Pesto rosso, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Bolgamand, laag€ 19,95 -
Servet, GOTS bio-katoen, rood fruit, 40 x 40 cm€ 3,50 -
Kaasdipper, vijgen & dadel, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Mini Grissini, biologisch, 150 gr€ 2,95€ 19,67 / kg -
Servetten, papier, rood fruit, 33 x 33 cm€ 3,50 -
Kandelaar, porselein, lichtbruin, laag€ 4,95 -
Kandelaar, porselein, terracotta, laag€ 4,95 -
Kandelaar, rubberhout, laag, Ø5.5 x H 8 cm€ 3,95 -
Artisjokkencrème, biologisch, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Dip in, Sonali Shah€ 16,50 -
Truffelcrème, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg -
Parmezaanse kaassaus met truffel, 80 gram€ 8,95€ 111,88 / kg