Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren recepten koekjes ander zoet havermoutrepen met pindakaas’
-
NieuwSinaasappel en speculaas curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
NieuwTafelloper, recycled katoen, kersttakjes, 50 x 145 cm€ 12,95 -
NieuwTafelloper, recycled katoen, kersttakjes, 45 x 260 cm€ 17,95 -
NieuwCurd trio, biologisch, cadeauset, 3 x 40 gram€ 10,95€ 91,25 / kg -
NieuwMix voor feestspritz met sinaasappel, vijg en kaneel, 18 gram€ 9,95€ 552,78 / kg -
Frambozen in witte chocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Aardbeien in melkchocolade, 80 gram€ 4,95€ 61,88 / kg -
Kaneelstokjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Chocoladetablet, melk, appeltaart & kaneel, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Chocoladetablet, puur, cacaonibs & himalayazout, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Pastilles, Spritz, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Kaneelkussentjes, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Geveltjesdrop, 150 gram€ 3,50€ 23,33 / kg -
Cacaopoeder, hazelnoot, 20 gram€ 1,50€ 75,00 / kg -
Chocoladeletter, melk€ 8,95€ 42,62 / kg -
Zoete noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Bakmix, chocolade, briochebolletjes, biologisch, 500 gram€ 6,95€ 13,90 / kg -
Chocoladetablet, wit, yoghurt & blauwe bes, 130 g€ 4,95€ 38,08 / kg -
Pastilles, citroen, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Kaneelstok, 55 g€ 1,95€ 35,45 / kg -
Nougat vanille & cacao, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Nougat cranberry, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Bolgamand, laag€ 19,95 -
Kandelaar, porselein, lichtbruin, laag€ 4,95