Zoekresultaten voor: ‘laissez vous inspirer creer avec dille emballage cadeau pour carte cadeau numerique’
-
Fotolijstje, metaal, zwart, 13 x 18 cm€ 7,95 -
Kaart, bos bloemen€ 1,50 -
Kruidenrekje voor ca. 8 kruidenpotjes, rubberhout€ 12,95 -
Fotolijst, eikenhout, 13 x 18 cm€ 9,95 -
Ovenwant, bio-katoen, citroenen 32 x 14 cm€ 5,50 -
Espressokop reactieve glazuur, steengoed, groen€ 4,95 -
Appeltaartkruiden, biologisch, blikje, 35 g€ 4,95€ 141,43 / kg -
Wijnkoeler, terracotta€ 14,95 -
Placemat rond, open, zeegras, Ø 38 cm€ 5,95 -
Risotto met pompoen, 300 gram€ 5,95€ 19,83 / kg -
Theedoek Dille & Kamille, katoen, geel€ 6,95 -
Pizzasnijder met handvat, rubberhouten, rvs€ 6,95 -
Shampoobar, Alle haartypen, 60G€ 6,95€ 115,83 / kg -
Bakvorm, kamille, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 20 cm€ 11,95 -
Dienblad, geschulpt, 30 cm€ 19,95 -
Tuingereedschap in etui, set van 6€ 19,95 -
Kaarsen, set roze 4 stuks€ 7,95 -
Theemuts, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 33 cm€ 12,95 -
Olijfolie extra vierge, Spaans, om mee te bakken, 1 l€ 24,95€ 24,95 / l -
Theedoek Dille & Kamille, katoen, groen€ 6,95 -
Wattenschijfjes, wasbaar, GOTS bio-katoen, 12 stuks€ 12,95 -
Inpakpapier met slingers, 70 x 50 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Keukenschort, bio-katoen, nachtblauw gemêleerd€ 14,95 -
Theedoek Dille & Kamille, katoen, zwart€ 6,95