Zoekresultaten voor: ‘Theedoek katoen grijsgroe 50 x 70 cm’
-
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, grijs, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, grijs, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Lentemelange, Groene thee, 75 g€ 5,95€ 79,33 / kg -
Tafelkleed extra lang, GOTS bio-katoen, grijs, 145 x 350 cm€ 49,95 -
Bijenwasdoek, bio-katoen, 20 x 20 cm€ 8,95 -
Ovenwant, katoen, groen€ 5,50 -
Bijenwasdoek, bio-katoen, 35 x 35 cm€ 9,95Niet op voorraad -
Munt & vlierbes, Kruidenmelange, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kgNiet op voorraad -
IJsthee, biologisch, groene thee, appel/vlierbloesem 75 gr€ 4,95€ 66,00 / kg -
Inpakpapier met slingers, 70 x 50 cm€ 2,95€ 1,18 / l -
Inpakpapier, groen, schermbloem 70 x 250 cm€ 3,25€ 1,30 / l -
%Velours kussen, bio-katoen, takjes, groen, 30 x 50 cmVoor € 14,97 Van € 29,95Niet op voorraad -
Mok rond reactieve glazuur, steengoed, grijs, Ø 12 cm€ 9,95 -
Pannenlap, katoen, 20 x 20 cm, groen€ 3,50 -
Theemuts, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 33 cm€ 12,95 -
Kamille & citrus, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,50€ 90,00 / kg -
Gieter, kiezelgrijs zink, 1 liter€ 16,95Niet op voorraad -
Kleurpotlood 3 in 1, ergonomische grip, groen€ 2,50Niet op voorraad -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, zakje 50 gram€ 5,95€ 119,00 / kg -
Beker met oor, emaille, grijsgroen/wit, Ø8 cm€ 6,95 -
Kamille & lavendel, biologisch, kruidenmelange, blik, 50 gram€ 8,95€ 179,00 / kg -
Ochtendmelange, Kruidenmelange, biologisch, 50 g€ 4,95€ 99,00 / kg -
Keukenschort, katoen, geruit, groen€ 14,95 -
Bord diep, emaille, grijsgroen/wit, Ø14 cm€ 5,95Niet op voorraad