Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille kerst in huis een mooie samenwerking’
-
Dinerkaars, kaki, 27 cm€ 1,10 -
Kersthanger duif, wit porselein, 4,5 cm€ 2,95 -
Dinerkaars, gele bloemen, 25 cm, set van 2€ 8,95 -
Geurzakje, sandelhout€ 3,50€ 350,00 / kg -
Geurzakje, patchouli€ 3,50€ 350,00 / g -
Hanger huisje, porselein, mosgroen, 7 cm€ 3,95 -
Hanger, huisje, porselein, geel, 7 cm€ 3,95 -
Geurzakje, argan€ 3,50€ 350,00 / kg -
Shopper, bio-katoen, donkergroen, 46 x 34 cm€ 17,95 -
Geursteentjes, kiezelaarde, 6 stuks€ 7,95 -
Geurstokjes, fris linnen, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Hanger kerstboom, papier, honingraat, groen, 9 cm€ 2,95 -
Wierookhouder, porselein€ 4,95 -
Moodspray Kruidig & Kalm, 100ml€ 18,95€ 189,50 / l -
Kaarsendover, metaal€ 6,95 -
Dinerkaarsen, blauwe bloemen, 25 cm, set van 2€ 8,95 -
%Kandelaar voor adventskaars, mangohout, Ø 11 cmVoor € 4,47 Van € 8,95 -
Moodspray Zuiver & Sereen€ 18,95€ 189,50 / l -
Wierookhouder, keramiek, wit gespikkeld, Ø 10 cm€ 4,95 -
333 vellen origami papier, kleurrijke kerst€ 16,99 -
Wierookstokjes, salie, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Wierookstokjes, sandelhout, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Waxinelichthouder draaiend, winterbos, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
Shopper, bio-katoen, donkergroen, 44 x 35 cm€ 11,95