Zoekresultaten voor: ‘shop c 107 a 1887 maatpannetjes in cups en ml set van 4’
-
Laag glas, rood fruit, 315 ml€ 3,50 -
Sprayflacon, bruin glas, 50 ml€ 1,95 -
Sapglas, gerecycled glas, 250 ml€ 2,95 -
Bestekset 'Bistro', rvs, 16-delig€ 99,95 -
Eierdopje op voet, porselein€ 2,50 -
Trechtertjes, set van 3, rvs€ 9,95 -
Kinderbestek, fruit, roetsvrij staal, 3-delig, 20 cm€ 9,95 -
Botervloot, porselein, recht€ 11,95 -
Botervloot, steengoed, strooitakje€ 19,95 -
Potje, bruin glas 50 ml€ 1,95€ 39,00 / l -
Melkfles, glas, 500 ml€ 2,75 -
Bord ontbijt 'Cameo', porselein, Ø 19 cm€ 3,95 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 180 ml€ 3,50 -
Vershoud/ovenschaal met glazen deksel, hittebestendig glas en siliconen, 750 ml€ 10,95 -
Eierhouder, porselein€ 6,95 -
Eierdopje reactieve glazuur, steengoed, groen€ 4,95 -
Potje, bruin glas 15 ml€ 0,95€ 63,33 / l -
Douchegel, eucalyptus & rozemarijn, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
Kaarsen, set roze 4 stuks€ 7,95 -
Glas met oor, hittebestendig, 190 ml€ 3,50 -
Steakmes 'Gent', roestvrij staal€ 7,95 -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 230 ml€ 3,95 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 250 ml€ 3,50 -
Kerstballen, vilt, set van 8, Ø5 cm€ 19,95