Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille kerst in huis een mooie samenwerking’
-
Waxinelichthouder draaiend, winterbos, metaal, goudkleurig€ 9,95 -
333 vellen origami papier, kleurrijke kerst€ 16,99 -
Wierookstokjes, sandelhout, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Wierookstokjes, salie, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Dinerkaarsen, roze bloemen, 25 cm, set van 2€ 8,95 -
Waxinelichthouder draaiend, huisjes, metaal, ca. 15 cm€ 9,95 -
Shopper, bio-katoen, donkergroen, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Shopper, bio-katoen, honinggeel, 45 x 37 x 19 cm€ 11,95 -
Geurstokjes, bergamot en ceder, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Wierookstokjes, Palo santo, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Etherische geurolie, biologisch, ontspanning, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Shopper, bio-katoen, honinggeel, 38 x 22 x 44 cm€ 17,95 -
Etherische geurolie, biologisch, lekker slapen, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Hanger engeltje, papier, honingraat, wit, 8 cm€ 2,95 -
Shopper, bio-katoen, groen, 44 x 35 cm€ 11,95 -
Geurstokjes, fresia en musk, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Kaars engel, offwhite, klein, 10 cm€ 5,95 -
Vaas, aardewerk, blauw, Ø14 x 23 cm€ 34,95 -
Geurstokjes, sinaasappel en bamboe, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Geurstokjes, vijg en rabarber, 100 ml€ 13,95€ 139,50 / l -
Etherische geurolie, biologisch, goed humeur, 10 ml€ 12,95€ 1.295,00 / l -
Wierookstokjes, lavendel, 15 stuks€ 7,95€ 0,53 / stuks -
Moodspray Fris & Focus€ 18,95€ 189,50 / l -
Kersthanger engeltje, wit porselein, 5 cm€ 2,95