Zoekresultaten voor: ‘shop c 107 a 1887 maatpannetjes in cups en ml set van 4’
-
Ovenschaal, terracotta, 16 x 22 cm€ 9,95 -
Koffiekan + filter, 600 ml, glas en rvs€ 34,95 -
Inmaakpot 'Quattro Stagioni', inhoud 150 ml€ 2,95 -
Melkkan, rvs, 600 ml€ 9,95 -
Suikerpotje 'Cameo', porselein, Ø 9 cm€ 4,95 -
Olijfolie extra vierge, met knoflook, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Snijsetje krom fruit en groente, rubberhout, 18m+€ 29,95 -
Linnenwater, lavendel, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Taartvork 'Nantes', roestvrij staal, 15 cm€ 2,95 -
Glas met facetten, gerecycled glas, 400 ml€ 3,50 -
Pot met houten deksel, glas, 350 ml€ 3,50 -
Stoffer en blik, set, metaal, beukenhout en plantaardige vezels€ 28,95 -
Schenkkan koffie, roestvrij staal, 600 ml€ 14,95 -
Linnenwater, katoen, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Glas, gerecycled glas, handgeblazen, 350 ml€ 6,95 -
Kaarsen, set groen 4 stuks€ 7,95 -
Botervloot, porselein, met knopje€ 11,95 -
Karaf, kristalglas, geribbeld, 250 ml€ 6,95 -
Kruidenolijfolie met chili en knoflook, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
%Gezichtsmasker, hydraterend, 75 mlVoor € 3,47 Van € 6,95€ 46,27 / l -
Eierdopje plat, porselein€ 2,50 -
Voetenscrubzout verfrissend, 240 ml€ 7,95€ 33,13 / l -
Theeglas met filter en deksel/uitlekschaaltje, hittebestendig glas en rvs, 550 ml€ 10,95 -
Wijnglas, geribbeld glas, stapelbaar, 270 ml€ 4,95