Zoekresultaten voor: ‘shop c 1194 a 4071 geurkaars frisse katoen 20 cl’
-
Geurspray, vijg en rabarber, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Geurspray, bergamot en ceder, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Geurspray, fresia en musk, 250 ml€ 19,95€ 79,80 / l -
Drankmaatje, roestvrij staal, 20 en 40 ml€ 3,50 -
NieuwVormkaars, gele pompoen, Ø8 x 6,5 cm€ 8,95 -
NieuwVormkaars, groene pompoen, Ø8 x 11 cm€ 9,95 -
NieuwDinerkaars, sinaasappels, 25 cm, set van 2€ 8,95 -
NieuwVormkaars, sinaasappel, Ø8 x 7,5 cm€ 8,95 -
NieuwKrans kandelaar, brass, kralen en takjes, Ø20 cm€ 19,95 -
NieuwKandelaar ster, porselein, blauw, dinerkaars€ 7,95 -
NieuwKandelaar maan, porselein, roodbruin, dinerkaars€ 7,95 -
NieuwKandelaar dinerkaars, messing, Ø8,5 cm x 2,5 cm€ 5,95 -
NieuwKandelaar maan, porselein, lichtbruin, dinerkaars€ 7,95 -
Dinerkaarsen, wit met paddenstoelen, 25 cm, 2 stuks€ 8,95 -
Dinerkaars, karamel, 18 cm€ 0,79 -
Vliegenverjager, glas Ø 11 cm x 20 cm€ 8,95 -
Mindfulness-kaarsen, bijenwas, 25 stuks€ 14,95 -
Bord reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 20.5 cm€ 11,95 -
Dinerkaars, gele bloemen, 25 cm, set van 2€ 8,95 -
Snijplank voor kruiden, beukenhout, 20 x 20 cm€ 19,95 -
Dinerkaarsen, blauwe bloemen, 25 cm, set van 2€ 8,95 -
Moodspray Zuiver & Sereen€ 18,95€ 189,50 / l -
Moodspray Kruidig & Kalm, 100ml€ 18,95€ 189,50 / l -
Bord, steengoed, grijs reactieve glazuur, Ø 20,5 cm€ 11,95