Zoekresultaten voor: ‘bak top 20’
-
Wasdroogbollen, vilt, 3 stuks€ 14,95 -
Garde met bal, rubberhouten en rvs€ 7,95 -
Dille, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
NieuwKerstballen met takjes, vilt, set van 8, Ø5 cm€ 24,95 -
NieuwKerstballen, vilt, met bloem, ster en maan, set van 8, Ø5 cm€ 24,95 -
NieuwKerstbal, katoenmaché, bosdieren, wit, Ø7 cm€ 5,95 -
NieuwKerstbal, katoenmaché, gans en muis, lichtgroen, Ø7 cm€ 5,95 -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Douchegel, lavendel & ylang, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
NieuwRode kerstbal met witte tak, vilt, Ø6 cm€ 4,95 -
NieuwKerstbal, gedraaide streep, glas, groen/wit, 5 cm€ 3,50 -
NieuwKerstbal met roze bloem, vilt, wit, Ø6 cm€ 4,95 -
NieuwKerstbal met rode bloem, vilt, zandkleur, Ø6 cm€ 4,95 -
NieuwKerstbal, glas, krans, 5 cm€ 3,50 -
NieuwKerstbal, glas, krans, groen€ 3,50 -
NieuwKerstbal, glas, witte besjes, geel, Ø5 cm€ 3,50 -
NieuwKerstbal, glas, geëtste maan, sterren en stippen, Ø6,5 cm€ 5,95 -
NieuwKerstbal, glas, geëtste maan, sterren en stippen, roodbruin, Ø6 cm€ 5,95 -
NieuwKerstbal gedraaide streep, glas, rood/wit, 5 cm€ 3,50 -
NieuwKerstbal, glas, rode besjes€ 3,50Binnenkort beschikbaar -
NieuwKerstbal, glas, dennentakjes€ 3,50Binnenkort beschikbaar -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Insectenkast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg