Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren kerst met dille feestelijk koken en tafelen het dille kamille kerstmenu’
-
Risotto met truffel, 300 g€ 6,95€ 23,17 / kg -
Simpel & Puur voor elke dag, Sanne van Lierop€ 28,99 -
Meel voor pasta, biologisch, 500 gram€ 3,95€ 7,90 / kg -
Olijfolie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 375 ml€ 3,75 -
Comfort, Yotam Ottolenghi€ 34,99 -
Eén pan, één portie, Eleanor Wilkinson€ 24,99 -
Tasty Asia, Filip Poon€ 26,99 -
Kometen brood: handboek zuurdesem, Lard Breebaart€ 34,99 -
De specerijenbijbel, Paulami Joshi€ 29,99 -
Pesto di pistacchio, vegan, lactose- en glutenvrij, 120 gram€ 7,95€ 66,25 / kg -
Quick + Slow, David Frenkiel, Luise Vindahl€ 29,99 -
NieuwREPEAT, Antionette Hertsenberg€ 32,99 -
Inmaken, Jonah Freud &Noni Kooiman€ 29,99 -
Pien's dinner club, Pien Wekking€ 29,99 -
Sunshine, lemons & sea salt, Donna Hay€ 34,50 -
Boek the sweetest table, Sarah Renson€ 29,99 -
Cadeaukaart Dille & Kamille, € 25€ 0,01Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Cadeaukaart Dille & Kamille, € 50€ 0,01Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Cadeaukaart Dille & Kamille, € 15€ 0,01Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Cadeaupakket 'Thee'€ 17,95Binnenkort beschikbaar -
Hengselmandje, wilgenteen€ 9,95 -
Vijzel, zwart graniet, Ø 13 cm€ 24,95 -
Broodmandje, zeegras, open€ 6,95 -
%Placemat, GOTS bio-katoen, winterbos, 35 x 50 cmVoor € 2,47 Van € 4,95