Zoekresultaten voor: ‘shop c 107 a 1887 maatpannetjes in cups en ml set van 4’
-
Dressing, biologisch, mosterd dille, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Rozenwater, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Citroenextract, 60 ml€ 7,95€ 132,50 / l -
Dressing, biologisch, mango & chili, 250 ml€ 5,50€ 22,00 / l -
Serveerlepel 'Nantes', roestvrij staal, 20,5 cm€ 7,95 -
Stapelbaar glas, gerecycled glas, handgeblazen, 175 ml€ 4,50 -
Mes 'Gent', roestvrij staal€ 7,95 -
Wijnglas, geribbeld glas, stapelbaar, 340 ml€ 5,50 -
Opscheplepel 'Keulen', roestvrij staal, 25,5 cm€ 11,95 -
Jojobaolie, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / l -
Theelepel 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Vork 'Keulen', roestvrij staal, 20 cm€ 6,95 -
Lepel 'Keulen', roestvrij staal, 20,5 cm€ 6,95 -
Olijfolie extra vierge, met basilicum, biologisch, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Olijfolie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 375 ml€ 3,75 -
Vloeibaar fijnwasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 6,95€ 13,90 / l -
Voetencrème, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
Kruidenolijfolie met citroen en tijm, 250 ml€ 10,95€ 43,80 / l -
Pot met houten deksel, glas, 550 ml€ 3,95 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 250 ml€ 3,50 -
Aloe vera gel, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 330 ml€ 4,25 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 250 ml€ 3,95 -
Hanger, vilt, bloemen, set van 4€ 6,95