Zoekresultaten voor: ‘noel top 10 noir’
-
Fotolijstje drieluik, metaal, zwart, 3x 10 x 15 cm€ 9,95 -
Dille, biologisch, 20 g€ 3,50€ 175,00 / kg -
Olijfolie extra vierge, biologisch, monocultivar Biancolilla, 250 ml€ 14,95€ 59,80 / l -
Douchegel, lavendel & ylang, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
Kerstkaart + envelop, kersttakjes, set van 10 in doos€ 8,95Niet op voorraad -
Bolzeef met steel, roestvrij staal, Ø 10 cm€ 2,95 -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Insectenkast, zeshoekig, stapelbaar€ 8,95 -
Passionfruit & peach curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Mix voor vinaigrette, Italiaanse kruiden 6g€ 8,95€ 1.491,67 / kg -
Blik, tin, luchtdicht, 10,8 x 18 cm€ 4,95 -
Schaaltje peer, steengoed, 16.5 X 10 X 5 cm€ 8,95 -
NieuwSafety razor inclusief 10 mesjes, rvs€ 27,95 -
Pot met deksel, acaciahout, Ø 10 cm€ 9,95 -
Bordenrek, beukenhout, klein€ 9,95 -
Verzamelring, Ø 7,5 cm€ 0,95Niet op voorraad -
Botermesje, roestvrij staal, 10 cm€ 0,75Niet online, bekijk winkelvoorraad -
S-haak, roestvrij staal, 100 x 4 mm€ 1,25Niet op voorraad -
S-haak, roestvrij staal, 60 x 3 mm€ 0,75Niet op voorraad -
S-haak, roestvrij staal, 140 x 5 mm€ 1,50Niet op voorraad -
S-haak, roestvrij staal, 80 x 3 mm€ 0,95Niet op voorraad -
Koffiecapsules espresso, biologisch afbreekbaar, Dorico Brazil, 10 stuks 52G€ 5,95€ 114,42 / kgNiet op voorraad -
Oliekurk, vertind metaal met houten dopje€ 3,95Niet op voorraad -
Kaarsjes smal, donkergroen, 17 cm, 10 stuks€ 6,95