Zoekresultaten voor: ‘schoo’
-
Kaarthouder, beukenhout, rechthoekig€ 4,95 -
Natriumpercarbonaat, 300 gr€ 8,95€ 29,83 / kg -
Marseille zeep ‘terre de Sommières’, vlekkenzeep, 100 gram€ 3,95€ 39,50 / kg -
Kaartenhouder met knijper€ 2,50 -
Leitje, 17 x 22 cm€ 3,95 -
Krijt-/ magneetbord 80 x 60 cm€ 29,95 -
Dubbelkoolzure soda, 1000 gr€ 8,95€ 8,95 / kg -
Castille-zeep, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Citroenzuur, 500 gr€ 8,95€ 17,90 / kg -
Huishoudzeep citroen, 90 g€ 3,95€ 43,89 / kg -
Rugzak, bio-katoen, bosgroen€ 29,95 -
Vloeibaar wasmiddel, ongeparfumeerd, 500 ml€ 7,95€ 15,90 / l -
Afwaszeep, blok 200 gr€ 9,95€ 49,75 / kg -
Leitje, 22 x 29 cm€ 5,95 -
Leitje, 19 x 26 cm€ 4,95 -
Etui, GOTS bio-katoen, rood fruit, 20 x 9 x 7 cm€ 9,95 -
Krijt-/ magneetbord 60 x 40 cm€ 17,95 -
Allesreiniger ‘Zwarte zeep’, 1 l€ 16,95€ 16,95 / l -
Schoonmaakazijn gel, 500 ml€ 8,95€ 17,90 / l -
Notitieboek, papier, harde kaft, madelief, A5€ 7,95 -
Afwasmiddel, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Boenwas, wrijfwas voor hout, 125 ml€ 11,95€ 95,60 / l -
Marseille zeep, blok van 300 gram€ 4,95€ 16,50 / kg -
Stofdoek, biologische katoen, groen, 45 x 45 cm€ 2,95