Zoekresultaten voor: ‘zeep marseille blok van 300 gram 32295314’
-
Marseille zeep, blok van 300 gram€ 4,95€ 16,50 / kg -
Marseille zeep ‘terre de Sommières’, vlekkenzeep, 100 gram€ 3,95€ 39,50 / kg -
Aleppozeep, houtskool, blok 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Aleppo-zeep, 100% olijfolie, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Aleppo-zeep, 95% olijfolie & 5% laurierolie, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Aleppo-zeep, 60% olijfolie & 40% laurierbessenolie, 185 gram€ 9,95€ 53,78 / kg -
Castille-zeep, 500 ml€ 9,95€ 19,90 / l -
Blikje voor blokzeep incl. tray, aluminium, 10 x 7 x 2,7 cm€ 4,95 -
Allesreiniger ‘Zwarte zeep’, 1 l€ 16,95€ 16,95 / l -
Zeep, katoen, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, eucalyptus & rozemarijn 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, amandel & bergamot, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, vetiver, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, vijg & roos, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, lavendel, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, patchouli, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, aloe vera, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Zeep, Dille & Kamille, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Gastenzeepje, lavendel, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, amandel & bergamot, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, katoen, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, vijg & roos, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, Dille & Kamille, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg -
Gastenzeepje, eucalyptus & rozemarijn, 30 gram€ 1,95€ 65,00 / kg