Zoekresultaten voor: ‘gram’
-
Pesto alla genovese, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg -
Geurbalsem, ontspanning, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Pastilles, citroen, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Ginger curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Krijtjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, blik, 70 gram€ 8,95€ 127,86 / kg -
Extra-confituur, aardbei & rabarber, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Bakmix voor gingerbread-huis, 500 gram€ 15,95€ 31,90 / kg -
Mix voor glühwein, biologisch, 20 gram in karaf€ 10,95€ 547,50 / kg -
Nougat citroen, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Mosterd, honing en tijm, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Honing, amandel, 250 gram€ 7,50€ 30,00 / kg -
Extra-confituur, frambozen & bessen, 320 gram€ 6,50€ 20,31 / kg -
Ajvar hot, 200 gram€ 5,95€ 29,75 / kg -
Mosterd, dille, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Nougat vanille & cacao, 75 gram€ 3,25€ 43,33 / kg -
Extra-confituur, blauwe bessen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Kruidenbalsem, calendula, 45 gram€ 11,95€ 265,56 / kg -
Deodorant crème, gevoelige huid, 40 gram€ 9,95€ 248,75 / kg -
Geurkaars bloemig & balans, 175 gram€ 18,95€ 0,11 / kg -
Schuurmiddel, blik, 300 gram€ 24,95€ 124,75 / kg -
Munten, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Geurbalsem, concentratie, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Kruidenbalsem, kamille, 45 gram€ 11,95€ 265,56 / kg