Zoekresultaten voor: ‘gram’
-
Mosterd, Provençaals, 110 gram€ 3,50€ 31,82 / kg -
Geurkaars, zacht & sensitief, 175 gram€ 18,95€ 0,11 / kg -
Deodorant crème, eucalyptus en ceder, 40 gram€ 9,95€ 248,75 / kg -
Koffiebonen, biologisch, Lumaro Colombia, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Bruschetta, biologisch, 180 gram€ 7,95€ 44,17 / kg -
Geurbalsem, goed humeur, stick, 7 gram€ 9,95€ 1.421,43 / kg -
Badzout, verkwikkend, 400 gram€ 12,95€ 32,38 / kg -
Zeepvlokken, 500 gram€ 9,95€ 19,90 / kgNiet op voorraad -
Bakmix voor speculaas, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kgNiet op voorraad -
%Knutselpapier, 12 kleuren, A4, 100 vellen, 80 gramVoor € 3,97 Van € 7,95Niet op voorraad -
Tuinzeep met puimsteen, 150 gram€ 4,95€ 33,00 / kgNiet op voorraad -
Vogelvoer, pinda, 500 gram€ 4,95€ 9,90 / kgNiet op voorraad -
Granaatappel & framboos, biologisch, groene thee, zakje 75 gram€ 4,95€ 66,00 / kgNiet op voorraad -
Stroopsoldaatje, 15 gram€ 1,50€ 100,00 / kgNiet online, bekijk winkelvoorraad -
Aardbeienchutney, biologisch, 260 gram€ 7,95€ 30,58 / kgNiet op voorraad -
Paaspasta, 'Buona Pasqua', 500 gram€ 6,50€ 13,00 / kgBinnenkort beschikbaar -
Gemalen koffie, biologisch, Andoro Peru/Indonesië, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kgNiet op voorraad