Zoekresultaten voor: ‘petit pot carre avec bouchon en liege mini verre recycle 35 ml 72161800’
-
Gastendoek, Recycled katoen, Lichtgroen, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Washandje, Recycled katoen, Donker olijfgroen, 15 x 21 cm€ 3,25 -
Kerstsok, dassenkop, vilt, ca. 35 x 24 cm€ 15,95Niet op voorraad -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 700 ml€ 9,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 450 ml€ 8,95 -
Voorraadpot met bamboe deksel, glas, 1650 ml€ 11,95 -
Kersenpitkussentje voor de nek, GOTS bio-katoen, 35 x 35 cm€ 23,95 -
Voorraadpot, glas, 850 ml€ 5,95 -
Bodycreme, eucalyptus & rozemarijn, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Bodycreme, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Glas 'Bodega', klein€ 2,50 -
Serveertang, mini, roestvrij staal€ 2,50 -
D&K Koksmes, beukenhouten handvat, 26,5 cm€ 17,95 -
Stapelpot, glas en bamboe, 370 ml€ 6,95 -
Weckpot hoog, 290 ml€ 2,95 -
Potje vierkant, glas met bamboe deksel 200 ml€ 3,50 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, donkergroen, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, zandgrijs, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Placemat, GOTS bio-katoen, veldbloemen, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Placemat franjes, GOTS bio-katoen, sienna, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Voorraadpotje, glas, middel, 225 ml€ 1,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, olijfgroen, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, tijmgroen, 35 x 50 cm€ 3,95