Zoekresultaten voor: ‘laat je inspireren de keuken van dille deel jouw misbaksel en win een bakworkshop bij robert’
-
Sudderplaatje, emaille, zwart, Ø 16 cm€ 7,50 -
%Ontbijtbord met bloemetjes, organisch, porselein, Ø 20 cmVoor € 4,97 Van € 9,95 -
Koffiefilter herbruikbaar, RVS, 2-4 kopjes€ 7,95 -
Crème brûléebakje, porselein, Ø 12,5 cm€ 3,95 -
Placemat geribbeld, GOTS bio-katoen, saliegroen, 35 x 50 cm€ 3,95 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 180 ml€ 3,50 -
Blauwe bes en kokos, Witte thee, 50 g€ 5,95€ 119,00 / kg -
Lemon curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Dinerbord, organisch, porselein, wit, Ø 27 cm€ 12,95 -
Pot met houten deksel, glas, 350 ml€ 3,50 -
Theezeefje, roestvrij staal met houten knopje€ 4,95 -
Glas met facetten, gerecycled glas, 400 ml€ 3,50 -
Taartvork 'Nantes', roestvrij staal, 15 cm€ 2,95 -
Karaf, kristalglas, geribbeld, 250 ml€ 6,95 -
Beugelpot, glas, 0,75 l€ 5,95 -
Taartvorm, gerecycled rvs, PFAS-vrij, Ø 9 cm€ 2,50 -
Granola, biologisch, chocolade & kokos, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Glazenborstel, beukenhout en tampico vezel€ 5,95 -
Beugelpot, glas, 1.4 l€ 8,95 -
Gebaksbord, organisch, porselein, wit, Ø 16 cm€ 7,95 -
Burgerpers, rubberhout en rvs€ 16,95 -
Placemat, GOTS bio-katoen, silhouet blad, 35 x 50 cm€ 4,95 -
Botervloot, porselein, met knopje€ 11,95 -
Fonduevork, rvs met houten handvat€ 2,50