Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Shampoo, amandel & bergamot, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
NieuwBodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
NieuwBodyscrub, vetiver & ceder, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Douchegel, eucalyptus & rozemarijn, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / l -
%Gezichtsmasker, hydraterend, 75 mlVoor € 3,47 Van € 6,95€ 46,27 / l -
Jojobaolie, 100 ml€ 12,95€ 129,50 / l -
Aloe vera gel, 100 ml€ 7,95€ 79,50 / l -
%Gezichtsmasker, ontspannend, 75 mlVoor € 3,47 Van € 6,95€ 46,27 / l -
%Gezichtsreiniger, flacon, 125 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 39,76 / lNiet op voorraad -
%Haarmasker, amandel & bergamot, 300 mlVoor € 7,47 Van € 14,95€ 24,90 / lNiet op voorraad -
%Reinigingsschuim voor het gezicht, droge/gevoelige huid, 150 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 33,13 / lNiet op voorraad -
%Nachtcreme, voedend, 75 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 66,27 / lNiet op voorraad -
Douchegel, lavendel & ylang, 300 ml€ 8,95€ 29,83 / lNiet op voorraad -
%Dagcreme, hydraterend, 75 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 66,27 / lNiet op voorraad -
%Reinigingsschuim voor het gezicht, normale/gecombineerde huid, 150 mlVoor € 4,97 Van € 9,95€ 33,13 / lNiet op voorraad -
Bodyscrub, vijg & roos, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Kruidenbalsem, calendula, 45 gram€ 11,95€ 265,56 / kg -
Kruidenbalsem, kamille, 45 gram€ 11,95€ 265,56 / kg -
Maatlepel voor gemalen koffie, roestvrij staal€ 3,95 -
NieuwDode Zeezout, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Loofah badborstel€ 9,95 -
Thee-ei knijper, netje, roestvrij staal€ 2,95Niet op voorraad -
Sheaboter, 90 ml€ 7,95€ 88,33 / l -
Massageolie, lavendel & ylang, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l