Zoekresultaten voor: ‘badzout verzorgend hibiscus rozenblad 240 ml 00018477’
-
Lippenbalsem, neutraal, 15 ml€ 5,95€ 396,67 / l -
Massageolie, eucalyptus & rozemarijn, 100 ml€ 9,95€ 99,50 / l -
%Face mist, 100 mlVoor € 3,97 Van € 7,95€ 39,70 / lNiet op voorraad -
Bloemzaden, biologisch, klaproos, 0.5 gr, 0.5 g€ 2,25€ 4.500,00 / kg -
Kamille en roos, kruidenmelange, biologisch, 20 gram€ 6,95€ 347,50 / kg -
Aleppo gezichtscrème, tube 50 gr€ 8,95€ 179,00 / kg -
Stoomkruiden, 50 gram€ 5,95€ 119,00 / kg -
Droogshampoo, alle haartypen, 70 g€ 14,95€ 213,57 / kgNiet op voorraad -
Aleppozeep, houtskool, blok 100 gram€ 5,95€ 59,50 / kg -
Rozenknopjes, biologisch, 25 g€ 6,95€ 278,00 / kg -
Handcreme, amandel & bergamot, 100 ml€ 6,95€ 69,50 / l -
Bodyscrub, lavendel & ylang, 200 ml€ 9,95€ 49,75 / l -
Kers Roos, Groene thee, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Nagelborstel, bamboe en sisal€ 2,95 -
Shampoobar, Krullend haar, 60G€ 6,95€ 115,83 / kg -
Haarborstel, bamboe€ 12,95 -
Shampoobar, Vet haar, 60G€ 6,95€ 115,83 / kg -
Shampoobar, Blond en grijs haar, 60G€ 6,95€ 115,83 / kg -
Shampoobar, Droog haar, 60G€ 6,95€ 115,83 / kg -
Haarmasker bar, 60 g€ 14,95€ 249,17 / kg -
Stoombloemen, 45 gram€ 8,95€ 198,89 / kg -
Face bar, gezichtszeep, 60 g€ 8,95€ 149,17 / kg -
%Tandenborstel, bamboe, hardVoor € 2,47 Van € 4,95Niet op voorraad -
Placemat, GOTS bio-katoen, silhouet blad, 35 x 50 cm€ 4,95