Zoekresultaten voor: ‘gram’
-
Zonnebloempasta voor vogels, pot 340 gram€ 3,95€ 11,62 / kg -
Karamelpasta, 220 gram€ 6,95€ 31,59 / kg -
Cantuccini tradizionale, 180 gram€ 6,50€ 36,11 / kg -
Masala Chai, biologisch, zwarte thee, blik, 75 gram€ 8,95€ 119,33 / kg -
Jasmijn Chung Hao, biologisch, groene thee, blik, 70 gram€ 8,95€ 127,86 / kg -
Extra-confituur, vijgen, 80 gram€ 3,50€ 43,75 / kg -
Deodorant crème, gevoelige huid, 40 gram€ 9,95€ 248,75 / kg -
Dubbelzoute driehoekjes, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Peer & gember, fruitmelange, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Gemalen koffie cafeïnevrij, biologisch, Finoro Peru, 250 gram€ 9,95€ 39,80 / kg -
Brussels manneke, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Golden Chai, biologisch, kruidenmelange, blik, 75 gram€ 7,95€ 106,00 / kg -
Fleur de sel rozemarijn, biologisch, 70 gram€ 6,95€ 99,29 / kg -
Honing, rozemarijn, 110 gram€ 4,25€ 38,64 / kg -
Strawberry curd, biologisch, 280 gram€ 7,95€ 28,39 / kg -
Pepermuntpastilles, 125 gram€ 3,50€ 28,00 / kg -
Mix voor fruitige bloemenspritz, biologisch, 12 gram€ 9,95€ 829,17 / kg -
Munt & honing, biologisch, groene thee, blik, 50 gram€ 7,95€ 159,00 / kg -
Eucalyptus, 160 gram€ 3,50€ 21,88 / kg -
Pastilles, citroen, 27 gram€ 2,75€ 101,85 / kg -
Pesto di pistacchio, vegan, lactose- en glutenvrij, 120 gram€ 7,95€ 66,25 / kg -
Schuurmiddel, blik, 300 gram€ 24,95€ 124,75 / kg -
Hartige noten- en zadenmix, biologisch, 150 gram€ 5,95€ 39,67 / kg -
Pesto alla genovese, biologisch, vegan, 130 gram€ 6,50€ 50,00 / kg