Zoekresultaten voor: ‘Cuillère en bois bois d039acasia 30 cm’
-
Tang geschulpt, roestvrij staal, 30 cm€ 4,95 -
Spatdeksel, Ø 30 cm€ 5,95 -
Pollepel, beukenhout, 30 cm€ 1,95 -
Pollepel, beukenhout, 30 cm€ 1,95 -
Spatel, beukenhout, 30 cm€ 1,50 -
Pollepel, beukenhout, 30,5 cm€ 1,50 -
NieuwAdventskaars, hulst, Ø2,2 x 30 cm€ 3,95 -
NieuwAdventskaars, besjes, Ø2,2 x 30 cm€ 3,95 -
NieuwSerum, gevoelige huid, 30 ml€ 8,95€ 298,33 / l -
NieuwHanger boom, papier, honingraat, lichtgroen, 30 cm€ 11,95 -
NieuwHoningraat boom, papier, donkergroen, 30 cm€ 11,95 -
NieuwSerum, alle huidtypen, 30 ml€ 8,95€ 298,33 / l -
NieuwSerum, droge en rijpe huid, 30 ml€ 8,95€ 298,33 / l -
NieuwSerum, onzuivere huid, 30 ml€ 8,95€ 298,33 / l -
Pollepel, acaciahout, 30 cm€ 3,95 -
Gastendoek, recycled katoen, terraroze, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Gastendoek, Recycled katoen, Licht zand, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Gastendoek, Recycled katoen, Groengrijs, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Vleestang, rvs, 30 cm€ 2,95 -
Pizzasteen, lavasteen, 30 x 38 cm€ 44,95 -
Gastendoek, Recycled katoen, Donker olijfgroen, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Glas 'Bol', groot€ 2,95 -
Gastendoek, gerecyclede katoen, lichtblauw, 30 x 50 cm€ 4,50 -
Glas 'Bol', extra groot€ 3,50