Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Fonduevork, rvs met houten handvat€ 2,50 -
Pot met houten deksel, glas, 550 ml€ 3,95 -
Schaaltje blad, porselein, 8 x 9 cm€ 1,95 -
Weckpotklemmetje, metaal€ 0,45Niet online, bekijk winkelvoorraad -
Theelepel 'Gent', roestvrij staal€ 6,95 -
Sapglas, groen gerecycled glas€ 3,50 -
Bord, steengoed, grijs reactieve glazuur, Ø 20,5 cm€ 11,95 -
Schaal, reactieve glazuur, steengoed, korengeel, Ø14,5 x 7 cm€ 8,95 -
Olijfolie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 375 ml€ 3,75 -
Granola, biologisch, banaan en cranberry, 375 gr€ 5,95€ 15,87 / kg -
Amandelpasta, 180 gram€ 6,95€ 38,61 / kg -
Baking soda, busje, 200 gram€ 4,25€ 21,25 / kg -
Glas, recht, gerecycled glas, handgeblazen, 280 ml€ 4,50 -
Slabestek, bamboe€ 3,95 -
Ovenschaal, reactieve glazuur, steengoed, olijfgroen, 29,5 x 17 cm€ 19,95 -
Glas, taps, gerecylced glas, handgeblazen, 330 ml€ 4,25 -
Bakmix voor cakejes, biologisch, 500 gram€ 5,95€ 11,90 / kg -
Azijnflesje, rechthoekig, 0,25 l€ 8,95 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 250 ml€ 3,50 -
Schaal, reactieve glazuur, steengoed, olijfgroen, Ø13 x 5 cm€ 6,95 -
Schaaltje aardbei, steengoed, 13 x 10 x 3,5 cm€ 6,95 -
Glas, klein, 42 ml€ 1,50 -
%Vismes 'Keulen', roestvrij staal, 20,5 cmVoor € 3,97 Van € 7,95 -
Schaaltje, rubberhout, rond, Ø 12 cm€ 7,95