Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Uitlekbakje theeblaadje, rvs€ 1,95 -
Kom, steengoed, strooitakje, Ø15,5 cm€ 9,95 -
Schaal reactieve glazuur, steengoed, groen, Ø 31 cm€ 34,95 -
Gemberwortel gesneden, biologisch, 75 g€ 6,50€ 86,67 / kg -
Theezeefje, roestvrij staal met houten knopje, klein€ 3,95 -
Knijper, roestvrij staal€ 1,50 -
kom, organisch, porselein, wit, Ø 12 cm€ 7,95 -
Golden Chai, Kruidenmelange, biologisch, 75 g€ 4,95€ 66,00 / kg -
Theepot 'Cameo', porselein, 1,2 liter€ 16,95 -
Olie/azijnfles, olijfgroen glas, vierkant, 500 ml€ 3,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, sienna, 145 x 300 cm€ 42,95 -
Beugelpot, glas, 1 l€ 6,50 -
Rozenknopjes, biologisch, 25 g€ 6,95€ 278,00 / kg -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, zand, Ø 180 cm€ 39,95 -
Saladeschaal, steengoed, strooitakje, Ø23 x 8 cm€ 24,95 -
Tafelkleed, linnen, naturel, 137 x 300 cm€ 89,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, vrolijke ruit, 145 x 300 cm€ 49,95 -
Afdruiprek, rubberhout, groot€ 29,95 -
Weckpotje hoog, 160 ml€ 2,75 -
Oliekan, roestvrij staal, 400 ml€ 14,95 -
Tafelkleed extra lang, GOTS bio-katoen, offwhite, 145 x 350 cm€ 49,95 -
Diepbord, organisch, porselein, wit, Ø 23 cm€ 12,95 -
Theepot met theezeefje, bol, glas, 1.2 l€ 19,95 -
Theepot met bamboe deksel, glas, 1.6 l€ 24,95