Zoekresultaten voor: ‘Keuken handdoek 50 x 100 cm’
-
Tafelkleedhanger, metaal, peer€ 3,50 -
Melkopschuimer, glas en roetsvrijstaal, 300 ml€ 22,95 -
Earl grey, Zwarte thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, blauw, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Kleine kan, porselein, 500 ml€ 7,95 -
Theezeefje met greepjes, rvs€ 6,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, sienna, 140 x 180 cm€ 29,95 -
Tafelkleed, GOTS bio-katoen, zand, 145 x 250 cm€ 37,95 -
Taartplateau, steengoed, strooitakje, Ø 27 cm€ 32,95 -
Griekse bergthee, biologisch, 15 g€ 4,95€ 330,00 / kg -
Afdruiprek, rubberhout, klein€ 22,95 -
Hibiscus, biologisch, 40 g€ 4,50€ 112,50 / kg -
Pepermunt, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Karaf met facetten, gerecycled glas, 1 liter€ 8,95 -
Voorraadpotje, glas, 170 ml€ 1,95 -
French press, roestvrijstaal, thee/koffie, 600 ml€ 24,95 -
Tafelkleedhanger, aardbei, metaal€ 3,50 -
Beugelfles 'Lock-eat', 0,5 liter€ 8,95 -
Schaal reactief glazuur, steengoed, zand, Ø 18 cm€ 16,95 -
Vlierbloesem, biologisch, 35 g€ 5,50€ 157,14 / kg -
Tafelkleed rond, GOTS bio-katoen, blauw, Ø 180 cm€ 39,95 -
Brandnetel, biologisch, 30 g€ 4,95€ 165,00 / kg -
Web OnlyTafelkleed rond, GOTS bio-katoen, kiezel, Ø210 cm€ 49,95 -
Sencha, Groene thee, biologisch, 75 g€ 4,50€ 60,00 / kg